ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol 7538509
nr 753 8509
Fiol
+ stråke,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2012
kl 19:27:45
10/4 09:03:58
250 kr
16/4 14:11:04